KinoKolona: Na značky!

Adresa:

Praha 8, Ústavní 91

Termín: 9.9.2021
Vstupné:

vstupné dobrovolné

9září čtvrtek 19:00

Žánr: filmzdarma


Filmové projekce v kavárně V. kolona jsou zpět! Pro vstup do areálu je nutné řídit se aktuálními pokyny dle webu Psychiatrické nemocnice Bohnice a mít vytištěnou vstupenku (zdarma zde).

První ze čtyř naplánovaných projekcí je snímek od KineDoku: Dospívající a introvertní gymnasta Radek a zapálený a rázovitý trenér Mirek jsou na první pohled dva obrovské kontrasty. Ať už se ale zaměříme na jejich rozdílný věk, zájmy nebo motivace, podle hesla ve zdravém těle zdravý duch jim nezbývá nic jiného než se společně v úsměvném debutu Márie Pinčíkové perfektně připravit na gymnastické vystoupení v rámci gigantického svátku sokolské pospolitosti. Pod návalem tlaku a stresu a mnohdy chaotické organizace více než 15 000 účastníků se však skrývá obdivuhodné vyznání se lidské jednotě, síle národních a kulturních hodnot a fyzickému a morálnímu zdraví.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce KinoKolona: Na značky!

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 381 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (1 756 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 870 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 879 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.4 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 758 m)