Zastávka volný čas ve Stanici techniků

Zastávka volný čas ve Stanici techniků

Termín: 9.9.2021
Vstupné:

Zdarma

9září čtvrtek 14:00

Žánr: ostatní akceworkshoptaneční


Oblíbená akce pro rodiče a děti Zastávka volný čas se tentokrát uskuteční i v areálu Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, a to 9. září od 14 do 18 hodin. Jedná se o historicky první ročník na tomto místě a akce se zúčastní i další střediska DDM hl. m. Prahy – Stadion mládeže, Klub Klamovka a Stanice přírodovědců.

Přijďte strávit příjemný čtvrtek do dejvické Podbaby, kde pro vás bude připravený opravdu pestrý program.

Těšit se můžete na tanečního studio Emotion, folklorní soubor Makovičky a několik hudebních vystoupení včetně bubenického workshopu. Na akci nebude chybět dřevodílna, letečtí modeláři, venkovní kolejiště a autodráha, nadšenci do stavebnic se mohou těšit na pokus o sestavení nejdelšího auta ze stavebnice Merkur. 

Akce se také se svými aktivitami zúčastní i další přidružená střediska DDM hl. m. Prahy jako např.: Stadion mládeže, Klub Klamovka a Stanice přírodovědců. Pozvání taky přijalo Prague Synth Library se svým Hudebním stolem, kde si děti vyzkouší neobvyklé hrátky se zvukem. Novinkou bude i Swap stánek, do kterého můžete přinést svoje staré oblečení a vyměnit za nějaký jiný kus oblečení.

Kdo rád zapojuje při hraní mozek, může si zahrát geolokační hru „Z Kulaťáku do Stanice techniků“. Dále vás čekají zábavné vědecké pokusy, netradiční hry, pro malé slečny bude připraveno malování na obličej či drátkování a korálkování.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

6úno - 31procelý den

23říjen sobota 10:00

Polívkování

, Hořejší nábřeží Ostatní

30září čtvrtek 18:00

Ubytování v okolí akce Zastávka volný čas ve...

Vila LannaPraha (1 375 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (2.5 km)

Výstaviště HolešovicePraha (2.9 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (2.3 km)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (2.3 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (3.5 km)