PozorUmění: Galerijní podzim

PozorUmění: Galerijní podzim

Adresa:

Praha 3, Žižkov

Termín: 16.9.2021 16.10.2021
Vstupné:

16zář - 16říj celý den

Žánr: výstavy


PozorUmění je novou sekcí festivalu Žižkovská noc. V rámci celoročního programu se snaží představit umění jako komunikační prostředek, který může propojovat nejen různá témata, ale i individuální osobnosti, jejich identitu, diverzitu a komunity do kterých mohou – ale nemusí – spadat.
Po čtyřech měsících, během nichž se uskutečnily již dvě výstavy, přednášky a procházky tak představujeme galerijní podzim jako událost, která souhrnně odprezentuje dramaturgii sekce PozorUmění.

Kromě výstav více než patnácti umělců, kteří v představených dílech zahrnou nejrůznější média jako je malba, video, site-specific instalace, fotografie nebo umění ve veřejném prostoru se můžete také těšit na doprovodný program ve formě workshopů, performancí, přednášek nebo poetry slamu.

Bude to zkrátka nabitý žižkovský měsíc se vším, co tahle čtvrť může nabídnout a všichni jste srdečně zváni! Informace o programu budeme zveřejňovat postupně zde v události.

V rámci programu budou platit covidová opatření podle situace.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce PozorUmění: Galerijní...

Sportovní centrum OlšankaPraha (318 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (375 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 986 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (380 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 868 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 160 m)