Street Food Festival: Z dovolené na dovolenou

Street Food Festival: Z dovolené na dovolenou

Adresa:

Dolní Měchlupy, Kutnohorská 371/51, Praha 10 - Dolní Měchopuly

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

Zdarma

11září sobota 11:00

Žánr: festivalystreet food festival gastronomie víno pivo


V Dolních Měcholupech vedle Laria se bude v sobotu 11. září od jedenácti hodin ochutnávat letošní dovolená. Nebo možná vzpomínka na dovolené pro ty, kterým se v šílené koronavirové době cestovat nechtělo. V prostoru parkoviště, vedle bývalého obchodního centra Julius Meinl a Smetanovy cukrárny, dnešní výrobny lahůdek, se uskuteční první ročník STREET FOOD FESTIVALU.

Účastníci Bublinové dílny profesionálního bublináře a držitele několika světových rekordů Matěje Kodeše dostanou k dispozici profesionální bublinovou směs a zkusí si tvoření bublin pomocí různých tvořítek. Za pomoci zkušeného animátora vyzkouší, jak s bublinami pracovat, naučí se foukat bubliny různých velikostí, jak fouknout bublinu do bubliny, ale hlavně budou moci tvořit obrovské mega bubliny, které mají vždy největší úspěch. Pro děti bude přichystán koutek s malováním na obličej, nebudou chybět omalovánky, pastelky a oblíbené balonky.

Návštěvníci STREET FOOD FESTIVALU poznají mix chutí světových kuchyní, samozřejmě nebude scházet ani ta česká nebo maďarská, kde účastníci zakusí výběrové šunky, klobásky, bramboráky nebo chleba se sádlem. Bude možné ochutnat originální kousky pinsy pizzy s dotekem italského umu. Nesmíme opomenout to nejlepší z turecké kuchyně a pravé belgické hranolky. Ke slovu se samozřejmě dostane i Francie, možná i Jižní Amerika. Kdo dává přednost sladkým dobrotám, bude moci vybírat z kouzelných francouzských palačinek a dalších sladkostí. Dětem určitě udělá radost italská točená zmrzlina se širokým výběrem příchutí. Čokoholici se mohou těšit na horkou čokoládu a ostatní na výběrovou kávu. Postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. V nabídce stánků budou limonády, výborná vína a vychlazené pivo poteče proudem. S sebou domů si návštěvníci mohou odnést vybraná vína nebo původní belgické pralinky a skutečně kvalitní čokolády. Určitě si Street Food Festival nenechte ujít a přijďte se potkat se sousedy a přáteli.

Užijete si víkendovou pohodu, načerpáte energii a společně si pochutnáte na skvělém jídle!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Street Food Festival: Z...

Top Hotel PrahaPraha (5 km)

Residence TrafickPraha (6.6 km)

Wellness Hotel STEPPraha (7.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (8.3 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (10.1 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (8.7 km)