Juraj Hnilica a Galantný jeleň + křest alba Pohni líca

Juraj Hnilica a Galantný jeleň + křest alba Pohni líca

Adresa:

Praha 1, Střelecký ostrov

Termín: 5.9.2021
Vstupné:

zdarma

5září neděle 19:00

Žánr: koncerty


Slovenský zpěvák a skladatel Juraj Hnilica, jehož nepřehlédnutelnými vlastnostmi jsou věčný úsměv a nekonečný optimismus, vydal spolu se svou kapelou „Galantný jeleň“ nové, již třetí, studiové album Pohni líca, které se rozhodl pokřtít, kromě své domoviny, také v Praze!

Pro tuto výjimečnou událost si vybral krásné prostředí v samotném centru Prahy – Střelecký ostrov.

Během dvouhodinové show Juraj se svou kapelou představí nejen písně z nejnovějšího alba Pohni líca, ale zazní také hity z jeho přechozích alb, jako například Blázon, či Aká si krásná, kterým si získal srdce mnoha lidí na Slovensku, v České republice, či také zpěvačky Lucie Bílé.

Koncert se uskuteční v neděli 5. září 2021 od 19:00 hodin, vstupné je zdarma.

-----------------------------------

Juraj Hnilica, zakladatel a frontman rockové skupiny Bačová fujara, se do širšího povědomí hudebních fanoušků dostal díky účinkování v soutěži Česko Slovensko má talent 2015, kde svou vlastní skladbou Aká si krásná zaujal nejen porotu. Po skončení soutěže Juraj vydal sólovou desku „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“, kterou si od jejího vydání zakoupilo více než 7 000 fanoušků.

Po dvouleté odmlce, kterou Juraj vyplnil koncertováním a hudebním doprovázením spisovatele Pavla "Hiraxe" Baričáka na jeho motivačních přednáškách, se sympatický Martinčan připomněl novým albem s názvem „Slnečný...“, které vydal v roce 2017. Následovaly další koncertní projekty, jako host absolvoval velká halová turné s Tomášem Klusem či slovenskou legendární kapelou Team a po celosvětové pandemii, ačkoliv to měl v plánu již dříve, vydává třetí album „Pohni líca“, které v červenci 2021 pokřtil ve velkém stylu v rodném Martině.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Juraj Hnilica a...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (669 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (781 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (797 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (255 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (608 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (193 m)