Zpestřete si září

Adresa:

Praha 5, Radlická 117

Termín: 4.9.2021
Vstupné:

0

4září sobota 11:00

Žánr: ostatní akce


Začátek školního roku zpestří školákům i rodičům Galerie Butovice. Velký zábavný rodinný den slibuje koncert, soutěže i workshop s olympionikem

Zpříjemnit konec prázdnin a návrat do školních lavic a do kanceláří plánuje Obchodní centrum Galerie Butovice. Na první zářijovou sobotu připravilo centrum ve svých vnitřních i vnějších prostorách pestrý program, ve kterém si na své přijde celá rodina. Děti si užijí soutěže, hudební program, sportování s olympijským veslařem Lukášem Helešicem a přijde i kouzelník! Zatímco se děti baví, rodiče mohou využít nabídky výhodného nakupování a služeb, zúčastnit se soutěží o hodnotné ceny od obchodů i služeb v Galerie Butovice. Kromě zábavy má akce také charitativní rozměr: za každého návštěvníka, který 4. září zavítá do Galerie Butovice, daruje obchodní centrum 2 koruny na pomoc dětským onkologickým pacientům v Nemocnici Motol. Akce i vstup na aktivity je zdarma.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zpestřete si září

Volcano Spa HotelPraha (883 metrů)

Villa Seven HillsPraha (3.6 km)

Villa St. TropezPraha (4.7 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (5.5 km)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (5.6 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (5 km)