Ratha-yatra Festival

Ratha-yatra Festival

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky

Termín: 5.9.2021
Vstupné:

zdarma

5září neděle 12:00

Žánr: festivalindiezdarma


14. ročník festivalu Ratha-yatra se bude slavit v neděli 5.9. Do ulic starého města průvod vyrazí v pravé poledne z náměstí Republiky, kam se také po průvodu vrátí a v 15 hod začne doprovodná, kulturní akce. Festival svou nadčasovostí, kulturní a duchovní hodnotou pomáhá ve sbližování lidí bez rozdílu rasy, přesvědčení a společenského postavení. Je určen pro všechny společenské třídy a věkové kategorie. Snahou organizátorů je seznámit s touto úžasnou a starodávnou kulturou Indie co nejširší spektrum lidí.

Součástí kulturního odpoledne je i festivalové městečko s různorodými stánky. Jako každý rok nebude chybět stan s vegetariánským menu zdarma pro všechny návštěvníky! Pro nejmenší návštěvníky chystáme dětský koutek s kreativním tvořením. Festival barev, hudby a tance má přátelskou, rodinnou atmosféru, a je velice vhodný pro rodiny s dětmi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ratha-yatra Festival

Tyn Yard ResidencePraha (332 metrů)

The Emblem HotelPraha (746 metrů)

ValentinskaPraha (870 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (150 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (590 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 012 m)