Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí

Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí

Adresa:

Praha 4, Na Strži 65/1702

Termín: 4.9.2021
Vstupné:

80

4září sobota 10:00

Žánr: festival


Kouzlo nošení je největší festival svého druhu v České republice a nabízí rodičům komplexní možnosti. Je to unikátní příležitost, jak se seznámit a vyzkoušet vše, co k nošení potřebujete. U více než 35 vystavovatelů si můžete prohlédnout, osahat a zakoupit nejen úžasné šátky, nosítka, nosící oblečení a doplňky, ale i další zajímavé výrobky pro rodiče a jejich nejmenší. V edukační části budou opět nabídnuty přednášky na různá témata i praktické workshopy, které Vám pomohou odhalit taje vázání šátků a nastavování nosítek nebo si můžete nechat zkontrolovat nastavení vlastního nosítka. Nezapomenutelná nosicí atmosféra je garantovaná!

Dorazte na skvělé přednášky o základech nošení, tipech a tricích pro nošení v reálném životě nebo jak se připravit a s lehkostí praktikovat nošení dvojčat. V odpoledním bloku se tentokráte budeme věnovat i tak důležitým tématům jako je partnerská komunikace s dětmi a jak se vypořádat s izolací v mateřství, ať už kvůli změně životního stylu nebo lockdownům! Řada úžasných vystavovatelů Vám přiveze představit své novinky za jistě velmi zajímavých veletržních podmínek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kouzlo nošení -...

VIPliving HouseboatPraha (1 778 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 949 metrů)

Royal Court HotelPraha (2.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.5 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (2.5 km)