Groove Dock: Jazz to Dance!

Groove Dock: Jazz to Dance!

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

150 Kč.

11září sobota 22:00

Žánr: koncertyjazzdance


Tanečně-jazzová noc Groove Dock se přesně po roce vrací na scénu! Čeká nás mix afro-kubánských rytmů s funkovými beaty a tropickými melodiemi. Představí se DJské duo Cabaret Mañana, rezident Groove Docku Mr. Ultrafino a na perkuse Miloš Vacík.

Cabaret Mañana – DJské duo, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény. DJ Pocoloco a DJane Orisha ve svých setech dokáží propojit jazz s latinsko-americkými rytmy, afrocuban s tropical a broken beatem, to vše s přesahy do moderní klubové produkce.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal třináct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Groove Dock: Jazz to...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (824 m)