Proměna 2+1// vernisáž a pootevření Skautského oddílu v Rybárně!

Adresa:

Praha 1, U Sovových mlýnů 134/1

Termín: 5.8.2021
Vstupné:

zdarma

5srpen čtvrtek 18:00

Žánr: výstavy


Je to tady, Rybárna se pootevírá veřejnosti! Letní provoz ve Skautském institutu v Rybárně započne společnou výstavou Jakuba Janovského, Jakuba Tytykala a Lindy Retterové. Proměna 2+1 balancuje na pomezí výstavy a specific-site perfomance. Tři umělci zachytí proměnu bývalé rybí restaurace a kanceláří Českého rybářský svazu v kreativní prostor, v němž se idee mění v realitu. Rybárna se po sedmi letech prázdnoty promění v živé místo, v němž se budou materiály proměňovat v užité předměty, zašlé objekty ožijí renovací, nefunkční věci dostanou nový život. A prostor dostane i kultura.

Linda Retterová proměňuje oblečení ze second handů a strojově vyrobený textil v jedinečné kusy. Jakub Janovský i Jakub Tytykalo proměňují realitu pod dojmem imaginace a fascinací, výsledkem je sugestivní výtvarný jazyk. 5. srpna 2021 otevíráme v 15.00, vernisáž proběhne v 18.00. Od té doby spouštíme letní provoz s otevírací dobou 15.00 až 21.00. Těšíme se na vás! A pokud chcete přispět k tomu, aby se Rybárna co nejdříve otevřela ve vší parádě a se vším potřebným vybavením, koukněte na hithit.cz/rybarna

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?