Marsh + Martin Roth + support

Marsh + Martin Roth + support

Adresa:

Praha 7, U Průhonu 3

Termín: 27.8.2021
Vstupné:

550 Kč

27srpen pátek 21:00

Žánr: koncerty


V pátek 27. srpna 2021 se v pražském klubu Mecca uskuteční velmi speciální událost. Nenechte si ujít tuto příležitost a zažijele noc neuvěřitelné hudby s některými ze špičkových talentů v oboru. Marsh, který sídlí v USA, je jedním z nejnadanějších producentů a DJs na labelu Anjunadeep. Během posledních let se rychle vypracoval na vrchol.

V klubu Mecca vystoupí ve speciálním tříhodinovém setu. Dalším účástníkem večera bude legendární Martin Roth, kterého není třeba představovat, je dnes také známým umělcem vydávajícím na Anjunadeep. Od něho lze čekat úžasné progresivní zvuky. Support hvězdné dvojici poskytnou tuzemští DJs ProggyBoy a Black Ops. ProggyBoy je solidní zástupce Anjuny na české scéně. Má dostatečné zkušenosti, aby svým posluchačům poskytl krásně připravený warm-up. Black Ops je zcela nový projekt, který vystoupí úplně poprvé právě na této akci. Slibuje vlastní tracky, speciální vizuál a temné podtóny celého představení, které jistě udrží publikum na tanečním parketu po celou noc.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Marsh + Martin Roth +...

Výstaviště HolešovicePraha (1 124 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.5 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.6 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.4 km)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.7 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 289 m)