Nejlepší česká vína se představí v Praze na Suchdole

Nejlepší česká vína se představí v Praze na Suchdole

Adresa:

Praha 6, Suchdol

Termín: 11.8.2021

11srpen středa 16:00

Žánr: ostatní akcevínogastro


Cech českých vinařů, spolek vinařů a vinohradníků pořádá ve středu 11. srpna 2021 v aule České zemědělské univerzity v Praze na Suchdole od 16 do 21 hodin prezentaci nejlepších vín z hroznů vypěstovaných ve vinařské oblasti Čechy. Všechna prezentovaná vína se zúčastnila nejvyšší a největší soutěže vín v České republice – Národní soutěže vín 2021 a na místě je ochutnávajícím představí sami vinaři.

Nevšední degustace stále ještě poměrně málo známých českých vín provede návštěvníky víny a vinařskými obcemi celých Čech, od Prahy, přes Karlštejn, Mělník, Roudnici nad Labem, Litoměřice, Velké Žernoseky, Kutnou Horu a další místa, která jsou pro řadu milovníků vína jistou neznámou. Vína, vinařství i vinařské regiony v Čechách představí sami jejich výrobci. Program: • 16:00 slavnostní zahájení profesorem Petrem Skleničkou, rektorem ČZU, a panem Stanislavem Rudolfským, předsedou Cechu ČV • Vyhlášení výsledků a předání cen Národní soutěže vín VO Čechy • Degustace soutěžních vzorků V rámci doprovodného programu se můžete těšit na prezentaci jednotlivých českých vinorodých měst a obcí a řízenou degustaci oceněných vín Součástí akce bude aukce unikátních českých vín věnovaných členy Svazu vinařů. Výtěžek bude určen jednomu vybranému vinaři z Podluží, který byl postižen tornádem. Národní soutěž vín je nejvyšší oficiální soutěží vín v ČR. Díky vícekolovému hodnocení vyzdvihuje ta nejlepší vína v kategoriích bílá suchá a polosuchá vína, bílá polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená suchá a polosuchá vína, červená polosladká vína a sekty, z nichž ta nejlepší zamíří do prestižního Salonu vín pro následující rok.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

25září sobota 10:00

Růžový máj

, Bubenské nábř. 306/13 Ostatní

Ubytování v okolí akce Nejlepší česká vína...

Vila LannaPraha (4 km)

Výstaviště HolešovicePraha (5 km)

The Golden Wheel HotelPraha (5.2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (5 km)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (5 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (6.2 km)