Workshop Jamming - Malování bez bariér

Adresa:

Praha 2, Školská 28

Termín: 31.7.2021
Vstupné:

200

31červenec sobota 14:00

Žánr: ostatní akce


Není nic jednoduššího než malování: každé dítě to umí. Naši předkové malovali už v dobách, kdy ještě žili v jeskyních. Malovat umíte i vy. Zveme všechny: amatéry, profesionální umělce, studenty i úplné začátečníky. Přijďte se inspirovat a zažít něco nového, staňte se součástí experimentálního projektu! „Zvětšování“ Kdy: 31. července od 14:00 Kde: Studio Barvolam, Školská 28, Praha 1 „Byl jednou jeden malý osamělý obrázek…“ Tento příběh se již nezopakuje! Na našem workshopu nezůstane žádný výtvor osamělý.

Na začátku každý z nás vytvoří obrázek na malinkatém formátu, který následně někdo další včlení do trochu většího, a pak do ještě většího, a zase… až nakonec propojíme všechny obrázky na velkém, společném papíře. Tak nám vyroste velké inkluzivní dílo. Workshop vede Agnieszka Rodak Délka workshopu: 3 až 4 hodiny Cena: 200 Kč / studenti: 150 Kč / důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P: zdarma Přihlašovat se můžete nejpozději 3 dny před workshopem na: info@barvolam.cz 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Workshop Jamming -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (523 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (755 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (988 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (805 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (482 m)