Den zdraví Ministerstva zdravotnictví 2021

Den zdraví Ministerstva zdravotnictví 2021

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí

Termín: 31.7.2021

31červenec sobota 09:00

Žánr: ostatní akce


Zveme Vás na historicky třetí Den zdraví Ministerstva zdravotnictví České republiky, který se uskuteční v sobotu 31. července 2021 od 9:00 do 18:00 hodin na Karlově náměstí v Praze v blízkosti Všeobecné fakultní nemocnice (mapa). Akce má za cíl podpořit zájem občanů o péči o své zdraví a prevenci, kterou v minulém roce negativně ovlivnila pandemie koronaviru.

Po celý den Vám zde nabídneme bohatý zdravotní i kulturní program. V parku na Karlově náměstí pro Vás bude připraveno na dvě desítky stánků, ve kterých budete moci podstoupit základní preventivní vyšetření, například vyšetření tlaku, zraku, složení těla, hladiny cukru v krvi či znamének. Odborníci jsou zde připraveni poradit v oblasti výživy, odvykání kouření, správného cvičení i v oblasti prevence onkologických onemocnění. V souvislosti s pandemií koronaviru nebude na akci chybět očkovací místo ve speciálním autobusu v barvách kampaně „Udělejme tečku za koronavirem“ a odběrové místo pro antigenní testování. Den zdraví bude zakončen koncertem kapely Support Lesbiens.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

6úno - 31procelý den

23říjen sobota 10:00

Polívkování

, Hořejší nábřeží Ostatní

30září čtvrtek 18:00

Ubytování v okolí akce Den zdraví Ministerstva...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (267 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (822 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 017 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (662 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (457 m)