Máj 4. patro - Designové trhy & živá hudba

Máj 4. patro - Designové trhy & živá hudba

Adresa:

Praha 1, Národní 63/26

Termín: 24.7.2021

Žánr: koncertyjazzlatinokoncertydesigntrhy


Jedinečný prostor v centru Prahy Máj 4. patro s obrovskou terasou se na léto otevřel veřejnosti. K této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat designové trhy právě v tomto prostoru a zpříjemnit Vám tak jednu červencovou sobotu. Až budete plni dojmů z designové sekce, můžete si odpočinout na již zmíněné terase u chlazených nápojů.

hudební program od 18:00
Gabriel Guerreiro & Marco Miceli

Gabriel Guerreiro: brazilský umělec a písničkář, který se oddal svému řemeslu a cestování. Jeho dílo je založeno na zkušenostech putujícího umělce, jeho láskách i rozchodech, politice, filosofii a přírodě. Věří, že umění není jen zrcadlo odrážející svět, ale prostředek k vytvoření světa nového. Jeho hudba je silně ovlivněna brazilskou populární hudbou (MPB) z Rio de Janeira, Bahii a Sao Paula 60. a 70 let: směs brazilských rytmů, jazzové harmonie a poezie.

Marco Miceli: italsko-australský písničkář a textař, hrající soul a r&b

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Máj 4. patro -...

Hotel ElitePraha (159 metrů)

Old Prague HotelPraha (179 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (269 metrů)