Prázdninové cvičení pro děti

Prázdninové cvičení pro děti

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 23.7.2021 (pátek) 31.8.2021

23čvc - 31srp celý den

Žánr: sport


Chcete dětem vynahradit měsíce strávené bez pohybu? V profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym se na letních lekcích vydovádějí s padákem, zacvičí si s velkými míči, obručemi a zahrají si míčové i jiné zábavné pohybové hry. Každou hodinu si navíc vyzkoušejí něco nového na gymnastickém nářadí.

Letní cvičení v Monkey´s Gym probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách a je určeno pro všechny malé sportovce od 6 měsíců do 7 let. Věnovat se jim budou zkušení lektoři, kteří vybrali pro prázdninové cvičení to nejzábavnější ze svých lekcí podle toho, co se dětem v hodinách nejvíce líbí. Děti tak získají spoustu nových dovedností, ale především se skvěle pobaví. Děti nadchne zábavné barevné prostředí i hravá forma výuky, při níž odborně vzdělaní lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji dětí a jejich individuálním potřebám. Pro letní lekce si můžete vybrat den a čas, které vám nejvíce vyhovují. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prázdninové cvičení...

Hotel CarolPraha (256 metrů)

Hotel Relax InnPraha (335 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (540 metrů)