Muzika v parku - Robert Křesťan a Druhá tráva

Muzika v parku - Robert Křesťan a Druhá tráva

Adresa:

Praha 2, Riegrovy sady

Termín: 6.8.2021 v 19:30 hod. (pátek)

6srpen pátek 19:30

Žánr: koncertyfolk letní koncert open air koncert pod širým nebem Riegrovy sady Praha

Umělci: Robert KřesťanDruhá tráva


Atraktivní pražská koncertní lokace s omezeným počtem diváků na místě, kde lze vidět velké české kapely. To je pražský celoletní festival Muzika v parku, který vznikl loni v Riegrových sadech. Akce, na které o prázdninách postupně zahrají známé české kapely naživo na historickém pódiu, vstupuje do druhého ročníku. Letos nabídne například Chinaki, Annu K., Druhou trávu nebo slovenské IMT Smile.

Legendy folk, country a bluegrassové scény slaví 30 let.

Užijte si koncert pod širým nebem s Robertem Křesťanem a jeho legendární partou.

Robert Křesťan je český zpěvák, mandolinista, skladatel a překladatel. Hrával v bluegrassových skupinách Trapeři a Poutníci a v současné době hraje v bluegrassové skupině Druhá tráva s banjistou Lubošem Malinou.
Druhá tráva natočila album Pojďme se napít ve složení Robert Křesťan (zpěv), Luboš Malina (banjo, whistle, kaval, klarinet, vokál), Luboš Novotný (dobro, lap steel), Emil Formánek (kytara, vokál), Tomáš Liška (kontrabas) a Kamil...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzika v parku - Robert...

Abacta ResidencePraha (440 metrů)

Hotel ClarisPraha (470 metrů)

Hotel AnnaPraha (612 metrů)