Muzika v parku - Anna K

Muzika v parku - Anna K

Adresa:

Praha 2, Riegrovy sady

Termín: 29.7.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

490 Kč

29červenec čtvrtek 20:00

Žánr: koncertypop pop rock letní koncert open air koncert pod širým nebem Riegrovy sady Praha

Umělci: Anna K.


Atraktivní pražská koncertní lokace s omezeným počtem diváků na místě, kde lze vidět velké české kapely. To je pražský celoletní festival Muzika v parku, který vznikl loni v Riegrových sadech. Akce, na které o prázdninách postupně zahrají známé české kapely naživo na historickém pódiu, vstupuje do druhého ročníku. Letos nabídne například Chinaki, Annu K., Druhou trávu nebo slovenské IMT Smile.

Zpěvačka Anna K. připravuje sérii venkovních koncertů na krásných místech uprostřed měst, v zámeckých zahradách, amfiteátrech nebo letních kinech s názvem “Letní večery“.

Koncerty pod širým nebem budou oslavou hudby, dobrého pití a příjemné atmosféry tak, jak se na koncertech Anny K. sluší a patří.

“Bylo to dlouhý a hodně smutný období. Ale konečně je to tady! Už se nemůžu dočkat, až 10. července vyjedeme s kapelou v naší dodávce na první koncert po téměř roční pauze. Já už se snad těším i na naší milovanou dálnici D1, hlavně ať už hrajem!” směje se zpěvačka. Se svou kapelou představí jak své největší hity, tak i novější písně, například singl Na malou chvíli, kterému se stále daří v rádiovém éteru.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzika v parku - Anna K

Abacta ResidencePraha (440 metrů)

Hotel ClarisPraha (470 metrů)

Hotel AnnaPraha (612 metrů)