2 in 1: Dancehall Soundclash vs Dancehall Queen Battle

2 in 1: Dancehall Soundclash vs Dancehall Queen Battle

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 28.6.2013
Vstupné:

100 předprodej Ticketstream, 150 na místě

Žánr: koncertyrockpopdance


Praha bude 28. června hostit unikátní dancehallovou akci, která nemá v Čechách ani na Slovensku obdoby! Nejen, že si to rozdají nejlepší tuzemské tanečnice - clashovat (nebo battlovat, chcete-li) budou i legendární postavy domácí hudební scény - Selector Boldrik a Peeni Walli Sound!

► DANCEHALL QUEEN BATTLE o 10.000 Kč SOUBOJ O PRVNÍ ČESKOU DANCEHALL QUEEN! PŘIHLAŠ SE NA: dancehallqueen@email.cz ► DANCEHALL SOUNDCLASH o 10.000 Kč: SELECTOR BOLDRIK VS PEENI WALLI SOUND ► LIVE ACTS: MISSY M REST MESSENJAH MR. ROLL JUNIOR SMILE ► DJS: > DJ SCARFACE > DJ ANGEL DAWG > DJ HERBY BOY > SELECTA J.B. > DJ POETA

Třešničkou na dortu bude vystoupení královny české dancehallové hudby Missy M, kterou doplní Messenjah, Mr. Roll, talentovaný zpěvák Junior Smile a oblíbený český rapper Rest, který si do dancehallových riddimů zarapoval už několikrát pod taktovkou DJe Scarface! Missy a Rest se objevili i na Scarfacově mixtapu Pragga Connection a na jednom pódiu vystoupí vůbec poprvé!

Pozvání do hudebního clashe vůbec poprvé přijal Selector Boldrik, kterého zná masiv po celém Česko-Slovensku! Rozdá si to s ostřílenou partou Peeni Walli Sound! Kdo má nejlepší selekci? Kdo je nejzapálenější sběratel dubplates a nejvíc strhne publikum? Pokusy o Dancehall Queen už v Čechách byly, ale až v roce 2013 bude do soutěže zapojena street dance scéna - to znamená, že uvidíte opravový tanec a ne jen zmatené třesení pozadím! Kdo se stane oficiální českou Dancehall Queen? To zjistíme 28. června v Rock Café!

Taneční částí bude provázet velký fanoušek street dance a dancehallu - Poeta z rádia Spin! Třešničkou na dortu bude vystoupení královny české dancehallové hudby Missy M, kterou doplní Messenjah, Mr. Roll, talentovaný zpěvák Junior Smile a oblíbený český rapper Rest, který si do dancehallových riddimů zarapoval už několikrát pod taktovkou DJe Scarface! Missy a Rest se objevili i na Scarfacově mixtapu Pragga Connection a na jednom pódiu vystoupí vůbec poprvé! Vítěz každého clashe si, kromě pocitu vítěze, odnese i 10 000kč!

Přijď podpořit domácí dancehallovou scénu, která je konečně i v Čechách na vzestupu! Zahrají vám DJs Scarface, Noir, Selecta J.B., Angel Dawg a Poeta a těšit se můžete i na příjemný bonus v podobě dancehallové street dance show! To vše už 28. června v Rock Café!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 2 in 1: Dancehall...

Hotel Jerome House Praha 1 (154 metrů)

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha 1 (174 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (360 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (554 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (27 m)