Letní kino: Paramount MAX

Letní kino: Paramount MAX

Adresa:

Praha 9, Vinohradská 3217/167

Termín: 15.7.2021 (čtvrtek) 2.9.2021
Vstupné:

zdarma

15čvc - 2zář celý den

Žánr: filmletní kino open air kino pod širým nebem Praha


Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Kanály Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabídnou po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem.

Vstup na promítání bude i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions. Program letního Paramount MAX kina: Datum Film Stand-up 15. 7. Pomáda Lucie Macháčková 22. 7. Top Gun Jan Studnička 29. 7. Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení Jan Studnička 5. 8. Tropická bouře Lucie Macháčková 12. 8. Fotr je lotr Tomáš Plhoň 19. 8. Krokodýl Dundee Tomáš Reitz 26. 8. Forrest Gump Adam Balažovič 2. 9. filmové překvapení pro diváky Jiří Charvát

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní kino: Paramount...

Hotel Chvalská TvrzPraha (980 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.3 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (2.4 km)