Peter Lipa Band

Peter Lipa Band

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 30.8.2021 (pondělí) 31.8.2021
Vstupné:

Sezení 600 Kč / 300 Kč

30srpen pondělí 21:00

Žánr: koncertyjazzblueskoncerty


Do Jazz Docku se vrací nestor slovenské jazzové a bluesové scény zpěvák Peter Lipa!

75 let v plném nasazení, to byl název koncertu, na kterém Peter Lipa předloni oslavil své kulaté narozeniny. Tisíc diváků a množství vynikajících hudebníků a zpěváků přišlo pozdravit nestora československé hudební scény. Rok 2018 však měl pro něj i další vrcholy. Po 15ti letech zpíval na 44. ročníku "svých" Bratislavských jazzových dní.

Během roku absolvoval téměř 150 koncertů a vystoupení. V rámci toho pražského se dostane i na ochutnávku z nového alba Dobré meno, které obsahuje třináct nových autorských písní. Prezentuje různorodou produkci a totální nasazení všech hudebníků v čele s Peterem Lipou. Dlouhodobá práce s kvalitními textaři pomohla Lipovi vykrystalizovat hudbu, jejímž základním kamenem je blues, ale nechybí R&B, groove, jazz nebo vocalese a šanson. Jeho skupinu tvoří vynikající mladí slovenští hudebníci, mezi nimi i ojedinělý saxofonista Radovan Tariška. Padesátiletá hudební praxe je pro Lipu velkou školou života, kterou v klubové atmosféře využívá tak, že diváci se stávají důležitou součástí nadšené koncertní atmosféry.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

30.8.2021 21:00 (pondělí) Přidat do kalendáře
31.8.2021 21:00 (úterý) Přidat do kalendáře
Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Peter Lipa Band

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)