Festival Ibérica: Emilia y Pablo

Festival Ibérica: Emilia y Pablo

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 19.8.2021 v 18:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

Sezení 300 Kč / 200 Kč

19srpen čtvrtek 18:00

Žánr: koncerty


Emilia y Pablo je chilské duo žijící v Madridu, které jedinečným způsobem spojuje latinskoamerický folklór, flamenco a scénické umění. Emilia a Pablo se propojováním různých uměleckých prvků snaží odstranit kulturní hranice. Svá těla vnímají jako studnici emocí a folklór jako univerzální jazyk, který jim umožňuje čerpat z latinskoamerických zvuků, jako je joropo, bolero či chacarera, stejně jako z kultury flamenka. Jejich první album Territorio de Delirio vychází letos v červnu v produkci Diega Galaze a v úpravě Madame Vodevil.

Jejich živá vystoupení se vyznačují silnými hereckými schopnostmi. Svou živou show představili ve městech, jako je Berlín, Barcelona, Marseille a Madrid, a vrátili se také do svého rodiště, Santiaga de Chile. V Madridu vyprodali legendární sály jako Matadero, Conde Duque a Sala Clamores. V roce 2019 zakládají Colectivo Delirio, audiovizuální tým, který se zrodil s cílem dát jejich hudebnímu projektu plnohodnotný filmový rozměr a vytvořit vizuální dílo ke každé písni. Za videoklip Temblor získali cenu Premio Pulsar – nejvýznamnější umělecké ocenění v Chile.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Ibérica:...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)