Letní kino na Ládví: Pulp Fiction

Letní kino na Ládví: Pulp Fiction

Adresa:

Praha 8, Burešova 1661/2

Termín: 13.7.2021
Vstupné:

zdarma

13červenec úterý 21:15

Žánr: filmletní kino film praha zdarma ládví cobolis pulp fiction


Americký kultovní akční film a černá komedie, kterou v roce 1994 natočil režisér Quentin Tarantino. Film obdržel sedm nominací na Oscara, proměnil ale jen jedinou, Tarantino spolu s Rogerem Avarym získali Oscara za nejlepší původní scénář. Na Filmovém festivalu v Cannes film získal ocenění Zlatá palma.
 
Děj Pulp Fiction tvoří několik příběhů z losangeleského gangsterského prostředí, které se v několika scénách spojují a prolínají. Jejich společným prvkem jsou postavy Marsella Wallace (Ving Rhames), Vincenta Vegy (John Travolta) a Miy Wallacové (Uma Thurman), což jsou jediné tři postavy, které se vyskytují ve všech povídkách. Je k nim samozřejmě připojena celá řada dodatků, vedlejších epizod a příběhů. V celé mozaice je také celá řada společných motivů, které se opakují a jednotlivé povídky spojují. Příběhy jsou plné bizarních dějových zvratů, narážek na klasické béčkové filmy i postmoderních prvků.
 
Letní kino se koná zdarma v prostoru před Pivovarem Ládví Cobolis. Za nepříznivého počasí se letní kino nebude konat!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní kino na Ládví:...

Restaurace a Hotel SvatojánskĂ˝ DvĹŻrPraha (942 metrů)

Pension LuciePraha (1 022 metrů)

Hotel ExcellentPraha (1 072 metrů)