Letní kino Kamínka - Případ mrtvého nebožtíka

Letní kino Kamínka - Případ mrtvého nebožtíka

Adresa:

Praha 5, Nad Kamínkou 1523

Termín: 29.7.2021 v 21:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

100 Kč

29červenec čtvrtek 21:30

Žánr: filmkrimi komedie letní kino open air kino pod širým nebem Praha


Nadporučík Izidor Vlk a nadporučík Herkules Drátek se ucházejí o místo velitele kriminální služby. Když kvůli své hlouposti Vlk neuspěje, jeho asistentka je rozhodnuta svému náčelníkovi k místu pomoci tím, že Drátkovi přeřízne brzdové hadičky u auta. Jenže nově jmenovaný velitel kriminálky nakáže Vlkovi, aby jel autem s ním, a tak se nakonec oba vybourají. Stav obou zraněných je vážný, oba potřebují transplantaci. Nakonec ale přežije jen Drátek. O několik měsíců později je major Prubner, Drátkův podřízený, přivolán se svým týmem, kolegyní Skálovou a detektivy Rorýsem a Dymákem k případu vraždy Kateřiny Starablažkové. Starablažková měla v hlavě zaseknutou sekyrku a na nábytku v jejím bytě byl velký nápis ATSMOP.

Stejný nápis ale Prubner se svými lidmi objevuje i u případu sebevraha Koziny Sladkého, který skočil ze 123. patra paneláku, a u případu zavražděného bývalého náčelníka kriminálky Horváta. Do hluboké hypnózy pachatel rovněž uvedl policejní psycholožku Kmoníčkovou. I ona měla podivný nápis ve své kanceláři…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

4srpen středa 21:00

11srpen středa 21:00

Kinobus - Gentlemani

, Centrum Krakov: ulice Lodžská Film

30srpen pondělí 20:30

Kinobus - Správní chlapi

, Sluneční náměstí 2580/13 Film

Ubytování v okolí akce Letní kino Kamínka -...

Holiday Inn PrahaPraha (142 metrů)

Hotel CoronetPraha (185 metrů)

Corinthia hotelPraha (560 metrů)