Julián Teubal & Sin Rumbo

Julián Teubal & Sin Rumbo

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 12.8.2021 v 21:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

Sezení 270 Kč / 170 Kč

12srpen čtvrtek 21:00

Žánr: koncerty


Julián Teubal (Argentina) je skladatel, aranžér, klavírista a výtvarný umělec. Mezi lety 2001 a 2010 žil v Praze, kde založil skupiny Hora Cero (věnující se dílu Astora Piazzolly) a později Sin Rumbo, se kterou vydal dvě alba Cada momento que pasa (2005) a Última estación (2009). Po návratu do Buenos Aires založil soubor La Sonámbula, sextet instrumentální hudby, se kterým vydal CD El Viaje de Tupac (2014), Paisaje Continuo (2017) a En Trío (2018).

Dále skládá hudbu pro projekty nového cirkusu, pro taneční a divadelní hry. Část těchto skladeb je obsažena na deskách Músicas Incidentales (Vol 1) a Músicas Incidentales (Vol 2). V rámci tohoto koncertu představí v první části skladby pro sólový klavír (které nahrál ve studiu před nedávnou dobou) a v druhé části zahraje spolu s hudebníky Sin Rumba. Hudba Juliána Teubala zahrnuje nejrůznější žánry jako např. argentinské tango, jazz a klasické hudební tvary. Znělost jeho skladeb je takzvaně vizuální v tradici programní a minimalistické hudby.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Julián Teubal & Sin...

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)