Žižkovské letovisko - Beautiful Strings

Žižkovské letovisko - Beautiful Strings

Adresa:

Praha 3, Čajkovského 12

Termín: 14.8.2021 v 15:00 hod. (sobota)
Vstupné:

100 Kč - 150 Kč

14srpen sobota 15:00

Žánr: koncertyvážná hudba klasika letní scéna open air koncert pod širým nebem Praha


V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko. S ní odstartovala také série koncertů, které se odehrají v zahradě Atria ve vnitrobloku vedle budovy odsvěceného barokního kostela. Zahrají Never Sol nebo Amelie Siba.

„Po náročném období spojeném s pandemickou situací chceme jako příspěvková organizace Prahy 3 nabídnout hudebním fanouškům od klasiky až po alternativní směry možnost užít si koncerty na čerstvém vzduchu a v intimním prostředí zahrady Atria na Žižkově. Kulturní zážitek mohou diváci doplnit návštěvou naší galerie, kde právě probíhá Interaktivní výstavní projekt Zachraň jídlo!,“ doplňuje ředitelka příspěvkové organizace Za Trojku Marie Kašparová.

Meditace strun v podání Dua Beautiful Strings zpříjemní divákům letní odpoledne 14. srpna od 15:00. V unikátním spojení harfy s houslemi zazní Ohnivá Carmen G. Bizeta, slavné tango A. Piazolly nebo melodie populární klasické hudby. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Žižkovské letovisko -...

Ĺ˝iĹľkovská televiznĂ­ věžPraha (129 metrů)

Hotel TheatrinoPraha (176 metrů)

Hotel TaurusPraha (459 metrů)