Žižkovské letovisko - Amelie Siba

Žižkovské letovisko - Amelie Siba

Adresa:

Praha 3, Čajkovského 12

Termín: 5.8.2021 v 18:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

100 Kč - 150 Kč

5srpen čtvrtek 18:30

Žánr: koncertyalternativa elektronika letní scéna koncert pod širým nebem open air Praha

Umělci: Amelie Siba


V Atriu na Žižkově se právě otevřela letní scéna Žižkovské letovisko. S ní odstartovala také série koncertů, které se odehrají v zahradě Atria ve vnitrobloku vedle budovy odsvěceného barokního kostela. Zahrají Never Sol nebo Amelie Siba.

„Po náročném období spojeném s pandemickou situací chceme jako příspěvková organizace Prahy 3 nabídnout hudebním fanouškům od klasiky až po alternativní směry možnost užít si koncerty na čerstvém vzduchu a v intimním prostředí zahrady Atria na Žižkově. Kulturní zážitek mohou diváci doplnit návštěvou naší galerie, kde právě probíhá Interaktivní výstavní projekt Zachraň jídlo!,“ doplňuje ředitelka příspěvkové organizace Za Trojku Marie Kašparová.

Na dalším koncertě ze série Playing Divas vystoupí 5. srpna od 18.30 mladá písničkářka Amelie Siba, která patří mezi novou generaci na scéně českého bedroom popu. Amelie stihla za poslední dva roky vydat dvě EP i album. V roce 2020 proměnila nominaci na cenu Apollo a je držitelkou Ceny Anděl za alternativní a elektronickou hudbu v roce 2021. Živá performance Amelie je intimní zpovědí pojednávající o dospívání, vztahu k sobě samé i k ostatním.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Žižkovské letovisko -...

Ĺ˝iĹľkovská televiznĂ­ věžPraha (129 metrů)

Hotel TheatrinoPraha (176 metrů)

Hotel TaurusPraha (459 metrů)