Sabaton v Praze

Sabaton v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 12.3.2022 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

1 290 Kč - 1 690 Kč

12březen sobota 19:00

Žánr: koncertymetal

Umělci: SabatonLordi


Navzdory všem úspěchům SABATON nikdy neskládá své zbraně k odpočinku. Tento nezastavitelný heavy-metalový tank jede dál a vyhledává další výzvy.

A jak teď už asi správně tušíte …tento nezastavitelný válečný stroj nemá v dohledné době v plánu svoji misi jen tak ukončit! Chystá se další mega turné a pražská O2 arena se ocitne opět v plné palbě kapely SABATON! Plán útoku říká, že to bude 12. 3. 2022! Je třeba začít zbrojit!

A aby toho nebylo málo, SABATON si sehnali na toto turné speciální posily v podobě kapel THE HU a LORDI!

POZOR! SABATON navíc přichystali všem fanouškům k zakoupené vstupence speciální super dárek! Jako poděkování za koupi vstupenky na koncert SABATON „The Tour To End All Tours 2022“ obdržíte exklusivní přístup k živému přenosu headline show SABATON na Exitfestu, který se uskuteční právě v den spuštění prodeje vstupenek na koncert SABATON v PRAZE, v pátek 9. 7.! Livestream začne ve 21:00 a pokud ho chcete chytit, kupte co nejdřív vstupenku a nejpozději 1h před zahájením livestreamu obdržíte svůj přístupový kód! Pak už se můžete jen těšit na páteční večer se SABATON a jejich parádní show, na kterou se připojíte zde

Sabaton je heavy / power metalová kapela ze Švédska, založená v roce 1999. Po textové stránce je jejich hlavním tématem válka, časté jsou motivy z druhé světové války. Zejména u alb Primo Victoria a Attero Dominatus, kde jsou...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sabaton v Praze

Hotel CarolPraha (142 metrů)

Hotel Relax InnPraha (412 metrů)

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)