Letní scéna - Dj Ahz Vik

Letní scéna - Dj Ahz Vik

Adresa:

Praha 1, Národní 26

Termín: 15.7.2021
Vstupné:

zdarma

15červenec čtvrtek 18:00

Žánr: koncertydowntempo boogie chill letní scéna open air koncert pod širým nebem zdarma Praha

Umělci: Ahz (Ahonz)


Terasa, pohoda a tanec. Každý čtvrtek a pátek se můžeš v Máji 4. patro těšit na stage Paláce Akropolis. Máme pro vás připravené skvělé DJs a naší stage na terase. A pivo taky! Program pro vás máme přichystaný na terase po celé léto. Každý čtvrtek a pátek, začínáme v 18:00.

Máj není jen nákupák ze 70. let, je to hlavně zástupce světové architektury a již druhým rokem je jeho 4. patro s obrovskou terasou centrem kulturního a společenského dění.

Vstup je zdarma a dovnitř se dostanete z vchodu, který se nachází na nároží ulic Národní a Spálená.

DJ AhZ

Stálice pražské DJské scény, rezident klubu Cross, promotér a hudební publicista. Hudebně se pohybuje stejně suverénně v oblasti současné elektroniky i v kořenech taneční hudby vyrůstajících z disca a soulu.

VIK

DJ, promotér a sběratel vinylů se na české a moravské klubové scéně se pohybuje už od roku 1994. kromě DJingu se věnuje svému – mezi tuzemskými DJi téměř legendárnímu – vinyl shopu Vinyl Kink.

DJ Ahz (Ahonz) je člen Stonedraiderz crew a Volnej Průbeh crew, DJ, redaktor a promotér, který s hraním začal roku 2001. Společně s pražskými kumpány Rudeboyem a M4Y4 pořádá hudebni vizuální event DrumiX.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní scéna - Dj Ahz...

Hotel ElitePraha (159 metrů)

Old Prague HotelPraha (179 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (269 metrů)