Zevnitř: imerzivní performance

Zevnitř: imerzivní performance

Adresa:

Praha 7, Bubenská 242/14

Termín: 1.7.2021
Vstupné:

250/300

1červenec čtvrtek 20:30

Žánr: divadlo


 Audiovizuální performance ZEVNITŘ je jedinečný projekt, na kterém se podílí mnoho umělců napříč kulturní sférou. Vznikl na základě událostí minulého roku, které v našich životech nastartovaly řetězec změn. Audiovizuální performance na Šachtě!

Music by Vojtěch Bor (Ambitus) Motion design by Július Štefan (FotonX) Lights by Laser Hazer Co-produced by Šachta Technical support by Pačes (Laser Hazer), Vašek Hruška, Zdeněk Zapata Created by Daniel Možnar Collaboration with Lang Biank, Fumés, Nior, Richard Jaroslav Müller, Veronika Ehlenová, Hana Foss, Rostislav Trtík, Sabina Valová, Eliza Roth, Vendula Brozmanová, Pavel H. Gallischek, Denisa Vodičková, Julie Nerval, Pavel Brodský, Tomáš Kopp, Táňa Rydzyková, Darina Plíšková, Petr Kolman, Marek Cimbal, Natálie Husťáková, Karel Štulo a další Photo by Zuzana Zemanová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

1září středa 19:00

31červenec sobota 20:00

The Best of Image

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

23září čtvrtek 19:00

4září sobota 19:00