Laco Deczi a Kid na Strahově

Laco Deczi a Kid na Strahově

Adresa:

Praha 6, Zátopkova ulice

Termín: 14.7.2021

14červenec středa 19:00

Žánr: koncertyletní kino kino pod širým nebem jazz

Umělci: Laco Deczi


Zážitek 2 v 1. Koncert skvělého jazzového trumpetisty Laca Decziho s kapelou. A následně promítání skvostu světové kinematografie, filmu Kid od Charlieho Chaplina v premiéře s novým soundtrackem právě od Laca Decziho.
Kid letos slaví 100 let vzniku a my jsme mu jako dárek nadělili rovnou tři nové originální soundtracky od českých hudebníků. Jedním z nich je i Laco Deczi, dále kapela Mucha a beatboxer Nasty. Kida s novými soundtracky postupně uvidíte ve vašich kinech. Na Strahově proběhne slavnostní premiéra s živým koncertem, speciálními drinky a dalším doprovodným programem.

Line up:
19:30 koncert Laca Decziho
21:30 promítání filmu Kid se soundtrackem od Laca Decziho

Trumpetista, skladatel a kapelní Laco Déczi se narodil v roce 1938 ve vesnici Bernolakovo (kousek od Bratislavy), na Slovensku. V šedesátých letech byl členem kapely S HQ Karla Velebného. V sedmdesátých letech nahrál svoje sólové...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Laco Deczi a Kid na...

Crowne Plaza Prague CastlePraha (806 metrů)

Orea Hotel PyramidaPraha (822 metrů)

Restaurant a hotel NebozĂ­zekPraha (1 016 metrů)