KoresponDance

KoresponDance

Adresa:

Praha 8, Sokolovská 136/24

Termín: 24.6.2021

24červen čtvrtek 12:30

Žánr: festivaly


KoresponDance je festival naditý tancem, akrobacií, akcemi a vystoupeními, nad kterými se tají dech. První festivalový den letošního ročníku započne ve čtvrtek 24. června v Praze, ve Studiu ALTA v západním křídle Invalidovny. Hlavní festivalové dny pak proběhnou ve dnech od 16. do 18. července na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Na koho se v Praze těšit? Třeba na světovou premiéru open-air show Etta Ermini Dance Theatre: OQDA.

První reprízy této show pak budou součástí víkendového programu na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Přivítáme rakouskou tanečnici Farah Deen, která povede workshop základy House Dance v kombinaci s improvizačními technikami a freestyle koncepty. Skvělou podívanou představí známý performer a ambasador festivalu Kristián Mensa, který bude letos k vidění pouze na pražské části. Kristián tradičně uvede pravý taneční battle, na který se sjedou tanečníci z různých koutů republiky i Evropy. Půvabná Eva Urbanová okouzlí sólem The Essence, které získalo na festivalu Solo-Tanz-Theater Stuttgart 2021 druhé místo za choreografii a cenu publika. Vydejte se vstříc netradičním zážitkům a užijte si barvitou show pod otevřeným nebem. Novinkou je mezinárodní projekt People – Power – Partneship. Show se odehraje ve znovuotevřeném vršovickém kulturním paláci, kde 16 mladých urban tanečníků z Česka a ze Španělska představí jejich hru se zrcadly a s obrazy sebe sama, města, přírody; světa, jak ho vidí nastupující generace pouličního tance.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce KoresponDance

Pentahotel PraguePraha (513 metrů)

Hostel MarabouPraha (710 metrů)

Hotel Royal PraguePraha (722 metrů)