Prague Kemp Letňany - Rybičky 48 Pekař Noisetrap

Prague Kemp Letňany - Rybičky 48 Pekař Noisetrap

Adresa:

Praha 9, Beranových 667

Termín: 7.8.2021 v 16:00 hod. (sobota)
Vstupné:

základní 540 Kč

7srpen sobota 16:00

Žánr: koncertypop indie-triphop koncert pod širým nebem open air léto Praha

Umělci: Rybičky 48PekařNoisetrap


Přijďte si k nám užít to správné léto. O pořádnou dávku muziky se 7. 8. 2021 postarají Rybičky 48, Pekař, Noisetrap

Areál se pro vás otevírá v 16:00 a uzavírá se ve 23:30. 

RYBIČKY 48

V roce 2002 vznikla v Kutné Hoře kapela Banánový Rybičky, hrající ve složení Kuba Ryba (basa/zpěv),Petr Lebeda (kytara/zpěv), Ondra Štorek (bicí zpěv). Tuto sestavu doplnil v roce 2014 kytarista Michal Brener.

Po čase kapela změnila své jméno, v hlasování fanoušků zvítězil název Rybičky 48.

Skupina odehrála více než tisíc koncertů v Čechách i zahraničí. Vystupovala například i jako support na zahájení světového turné legendární americké punkrockové formace The Offspring.

Kapela Rybičky 48 vydala 2 DVD, 6 studiových desek, na svém kontě má desítky videoklipů a některé písně již víceméně zlidověly. 

PEKAŘ

roce 2016 uspěl s písničkami Bůh, Tančím a Za tebou, které předznamenaly jeho vůbec první debutové album s názvem #Pekař. V roce 2016 se také stal Českým slavíkem v kategorii Objev roku. Dlouhodobě spolupracuje s kapelou Rybičky 48, s níž natočil skladbu Chtěl jsem tím říct a odstartoval s ní svou koncertní šňůru Kamarádi Tour. Členy své kapely představil jako Ondřej Soukup (basa, zpěv), Mickey Mikulica (bicí), Jamie Oswald (kytara, zpěv) a Kryštof Danczi (saxofon). 

NOISETRAP

Noisetrap je pražská kapela, která svou tvorbou káže pravidla basement soundu. Tenhle nezaměnitelný styl zakládá na pevném beatu, fuzzových kytarových riffech a temných zvucích syntezátoru. Servíruje ho vždy agresivně a nahlas.

Tvorba Noisetrap je do jisté míry ovlivněna rozličnými hudebními styly i produkcí mnoha interpretů světové hudební scény. Prvky blues, trip-hopu, či new wave jim zdaleka nejsou cizí a vychází tak například z tvorby Metric, Radiohead, Portishead, Depeche Mode, Massive Attack a mnoha dalších. V textech Noisetrap se často objevují netradiční témata, prolínání personalit v ději, jejich myšlenkové pochody a následné činy. Celkově se náměty textů pohybují spíše v ponurých sférách (odtud první část významu basement sound). Hudební vkus a názory na hudební tvorbu se u členů skupiny značně liší, protínají se však v bodě Noisetrap.

Noisetrap je pražská kapela, podle slov členů hrající basement pop, který je založen na silných kytarových pasážích s jednoduchými syntezátory, samplech a na zajímavém pěveckém projevu zpěvačky.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Kemp Letňany -...

Hotel Duo PrahaPraha (2 km)

Restaurace a Hotel SvatojánskĂ˝ DvĹŻrPraha (2.3 km)

Clarion Congress Hotel PraguePraha (2.4 km)