Letní kino - Velký Gatsby

Letní kino - Velký Gatsby

Adresa:

Praha 4, U Ledáren

Termín: 31.7.2021 (sobota)
Vstupné:

399 Kč

Žánr: filmdrama romantický letní kino open air kino pod širým nebem Praha


Po necelých dvou měsících úspěšného provozu se branické AutoKino Ledárny promění – nabídne svůj program i divákům bez aut, jako letní kino! Od 2. července si projekce v prostor u bývalých Ledáren v Braníku budou moci užít jak motoristi, tak milovníci letních kin. Kapacita KINA LEDÁRNY bude cca 20 vozidel a 100 lehátek. Letní gastrokino bude i nadále nabízet kvalitní filmový a kulinářský program pro širokou veřejnost. Zahajovacím filmem „lehátkové“ éry bude v pátek 2. 7. kultovní komedie režisérského dua bratrů Coenů Big Lebowski.

Vstupné se platí buď za 1 auto (399,-) nebo za 1 lehátko (130,-). Promítá se od 21:30.

Sobota 31.7. Velký Gatsby
(režie Buz Luhrmann, 2013, 142 min)
Originální adaptace slavného románu F. Scotta Fitzgeralda s Leonardem Di Capriem v titulní roli.
V režii Buze Luhramanna ožívá vizuálně strhující variace na opojný „jazzový věk“ bouřlivých dvacátých let. Byla to doba, kdy nečekaná hospodářská prosperita byla často vykoupena ztrátou morálních hodnot a „stará“ aristokracie těžce snášela nastupující konkurenci z řad nejrůznějších zbohatlíků, z nichž mnozí byli zapojeni do bujícího organizovaného zločinu…

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní kino - Velký...

Hotel MonicaPraha (993 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.8 km)

Chateau St. HavelPraha (3 km)