Letní kino - Rosemary má děťátko

Letní kino - Rosemary má děťátko

Adresa:

Praha 4, U Ledáren

Termín: 6.7.2021
Vstupné:

399 Kč

6červenec úterý 21:30

Žánr: filmThriller Mysteriózní Drama Horor letní kino kino pod širým nebem Praha


Nenechte si ujít nové letní kino. Po necelých dvou měsících úspěšného provozu nabídne totiž AutoKino Ledárny svůj program i divákům bez aut, jako letní kino!
Od 25. června si projekce v prostor u bývalých Ledáren v Braníku budou moci užít jak motoristi, tak milovníci letních kin. Kapacita KINA LEDÁRNY bude cca 20 vozidel a 100 lehátek. Letní gastrokino bude i nadále nabízet kvalitní filmový a kulinářský program pro širokou veřejnost.

6.7. Rosemary má děťátko
(režie Roman Polanski, 1968, 136 min)
Mistrovský psychothriller Romana Polanského s mladičkou Miou Farrow v hlavní roli, natočený podle knihy Iry Levina.
Mladá katolická hospodyňka Rosemary Woodhouseová a její manžel, začínající herec Guy, se v touze založit rodinu nastěhují do starého newyorského činžáku Bramford, který je opředen temnými příběhy tajemných obyvatel a děsivých událostí. Mladý pár se zanedlouho seznámí se starými a poněkud výstředními sousedy Romanem a Minnie Castevetovými – a Rosemary krátce nato nečekaně otěhotní. Zatímco je nezkušená matka systematicky odtrhávána od svého okruhu příbuzných a přátel, na povrch začnou vyplouvat znepokojivé náznaky dobře promyšleného satanského spiknutí - zřetězení detailů, které postupně vyvolávají Rosemaryino podezření. Jsou to jen náhody či představy psychicky labilní rodičky? Proč vlastně každý tak ochotně nabízí pomoc? A navíc, jak to všechno může Guy dovolit?

Vstupné se platí buď za 1 auto (399,-) nebo za 1 lehátko (130,-). Promítá se od 21:30.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní kino - Rosemary...

Hotel MonicaPraha (993 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.8 km)

Chateau St. HavelPraha (3 km)