Letní kino - Nová šichta

Letní kino - Nová šichta

Adresa:

Praha 4, U Ledáren

Termín: 10.7.2021
Vstupné:

399 Kč

10červenec sobota 21:30

Žánr: filmdokumentární tragikomedie letní kino kino pod širým nebem open air Praha


Po necelých dvou měsících úspěšného provozu se branické AutoKino Ledárny promění – nabídne svůj program i divákům bez aut, jako letní kino! Od 2. července si projekce v prostor u bývalých Ledáren v Braníku budou moci užít jak motoristi, tak milovníci letních kin. Kapacita KINA LEDÁRNY bude cca 20 vozidel a 100 lehátek. Letní gastrokino bude i nadále nabízet kvalitní filmový a kulinářský program pro širokou veřejnost. Zahajovacím filmem „lehátkové“ éry bude v pátek 2. 7. kultovní komedie režisérského dua bratrů Coenů Big Lebowski.

Sobota 10.7. Nová šichta
(režie Jindřich Andrš, 2000, 90 min)
Může se stát z horníka programátor? Dokumentární tragikomedie o horníkovi, fanouškovi Baníku a Visacího zámku Tomášovi ukazuje, že nic není nemožné!
25 let strávil Tomáš Hisem pod zemí jako horník na Ostravsku. Trh práce se ale prudce mění, doly zavírají, havíři se rekvalifikují. Tomáš si navzdory nevěřícím pohledům svých kamarádů volí specializaci, která má k jeho původní profesi opravdu na hony daleko. Hodlá vyměnit šachtu za digitální prostor a stát se programátorem. Intimní a zároveň lehce humorný časosběrný portrét režiséra Jindřicha Andrše sleduje komorní, ale epickou odyseu obyčejného člověka. Svým nevtíravým humanismem evokuje díla klasiků britského sociálního realismu, její řízný ostravský akcent si však s ničím nespletete.

Vstupné se platí buď za 1 auto (399,-) nebo za 1 lehátko (130,-). Promítá se od 21:30.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

13srpen pátek 20:00

Otevřené manželství

, Letní scéna Vyšehrad Divadlo

28červenec středa 21:30

Fénix - Letní kino Lihovar

, areál bývalého Lihovaru Film

29červenec čtvrtek 21:30

Ubytování v okolí akce Letní kino - Nová...

Hotel MonicaPraha (993 metrů)

Hotel Occidental Praha⇥Praha (2.8 km)

Chateau St. HavelPraha (3 km)