Michal Pavlíček a Trio

Michal Pavlíček a Trio

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 16.9.2021 (čtvrtek) 17.9.2021
Vstupné:

Sezení 550 Kč / 270 Kč

16září čtvrtek 19:00

Žánr: koncertypop rock jazz fusion

Umělci: Michal Pavlíček


Hudební skladatel, kytarista, zpěvák, producent a textař. Je výraznou osobností a spolutvůrcem Pražského Výběru. Je zakladatelem a autorem hudby skupin Stromboli, Big Heads. Působí též ve formacích BSP, Trio a Supergroup. Jeho píseň Země vzdálená s textem Ivana Hlase se stala jedním z hitů devadesátých let.

Jako autor a interpret se podílel na CD Zuzany Michnové, Moniky Načevy, Báry Basikové, Kamila Střihavky, Richarda Müllera a dalších. Je autorem hudby k 23 divadelním představením, např. AkvabelyVelice modrý ptákVišňový sad. Napsal také hudbu k více než 40ti televizním inscenacím a seriálům, např. Konec velkých prázdninObětiDobrá čtvrťMísto v životěŽivot je plesCesty domů, k 16 celovečerním filmům např. PročStínu neutečešNa půděOdcházeníPřijde letos Ježíšek?Agáva. Je autorem hudby k baletu Zvláštní radost žítKráska a zvíře nebo Malý princ pro Slovenské národní divadlo v Bratislavě. Jako skladatel se prosadil i na zahraniční scéně. Napsal hudbu k šesti dílům historického seriálu BBC Červený Bedrník, k dětskému seriálům Outlaw a je jedním z autorů hudby k britskému fantasy seriálu Merlin IV. Zkomponoval hudbu k představení pro Laternu magiku Minotaurus a Hádanky, k muzikálům KlaunExcaliburObraz Doriana GrayeDáma s kaméliemi. Byl spoluautorem a hlavním protagonistou hudebních pořadů České televize Na Kloboučku. Vyšlo mu přes 70 nosičů CD a DVD. Získal mnoho ocenění. Je držitelem dvou Andělů, má na svém kontě několik zlatých a platinových desek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

16.9.2021 19:00 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
17.9.2021 21:00 (pátek) Přidat do kalendáře
Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Michal Pavlíček a Trio

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)