Jak na bolesti zad, poradí workshopy FISAF

Jak na bolesti zad, poradí workshopy FISAF

Adresa:

Praha 10, Turnovského 2/497

Termín: 31.7.2021 (sobota) 1.8.2021

31čvc - 1srp celý den

Žánr: sport


Máte sedavé zaměstnání? Bolí vás záda, ramena, cítíte, že je celé vaše tělo ztuhlé? Pak si vyberte některý z aktuálně vypsaných celodenních workshopů zaměřených na bolesti zad, které pořádá Škola fitness profesionálů FISAF.cz: 31. července se můžete vydat na školení Pilates proti bolesti zad a 1. srpna na seminář Zdravotní jóga s využitím pomůcek. Oba workshopy jsou určené jak instruktorům, tak i nejširší veřejnosti.

Na celodenním školení 31. července na téma Pilates proti bolesti zad se zaměříte na aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře s ohledem na poznatky z moderní fyzioterapie a rehabilitace. Vyzkoušíte si i modifikované cviky s pilates pomůckami nebo jen na podložce. Technika pilates vám pomůže naučit se správně držet tělo, přispěje k protažení svalů, k lepší hybnosti kloubů a celkově správné funkci. Pravidelné cvičení této metody pak pomáhá zmírnit bolesti páteře a vede k lepší psychické pohodě, protože ta úzce souvisí s naším fyzickým stavem.

V neděli 1. srpna pak Škola fitness profesionálů FISAF.cz pořádá další celodenní workshop na téma Zdravotní jóga s využitím jógových pomůcek, jako jsou bloky, bolstery, podložky... Dozvíte se vše potřebné o principu trojrozměrného spirálního pohybu, myofasciálních řetězcích, energetických liniích v souladu s funkční anatomií a vývojovou kineziologií lidského těla.

Termín:

31. července, 2021, 9–17 hodin: Pilates proti bolesti zad

1. srpna 2021, 9–17 hodin: Zdravotní jóga s využitím pomůcek

Místo: Praha 10, Turnovského 2

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jak na bolesti zad,...

Comfort Hotel Prague City EastPraha (514 metrů)

Hotel AstraPraha (1 283 metrů)

Hotel Don Giovanni PraguePraha (1 813 metrů)