Radotínské mecheche

Radotínské mecheche

Adresa:

Praha 16, náměstí sv. Petra a Pavla před radnicí

Termín: 25.6.2021
Vstupné:

zdarma

25červen pátek 15:00

Žánr: ostatní akcegastronomie rodina děti radotínské mecheche hudba pohádka zdarma Praha


Městská část Praha 16 srdečně zve všechny Radotíňáky na kulturní a kulinářské setkání „Radotínské mecheche“, jehož (neoficiální) 2. ročník proběhne 25. června od 15 hodin na náměstí Svatého Petra a Pavla v Radotíně (před radnicí).

Poprvé pořádala radotínská radnice tuto akci v loňském roce, a to především proto, že kvůli nouzovému stavu musely být zrušeny všechny ostatní naplánované kulturní akce (Bezpečné jaro, Dětský den, Královský průvod ...).

A protože ani letošní půlrok se kulturní akce nemohly konat, společně s rozvolňováním protiepidemických nařízení pořádá radnice již podruhé „Radotínské mecheche“. Můžete se těšit na skvělé kapely, dětem udělá radost pohádka a v případě, že to aktuální situace ohledně vládních nařízení umožní, nabídnou místní firmy dobrůtky pro mlsné jazýčky.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha 16

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radotínské mecheche

Pension U Barona PrášilaPraha (5.9 km)

OlivĹŻv pivovarPraha (7.1 km)

Volcano Spa HotelPraha (7.2 km)