JAZZ NA STŘEŠE: At Eas

JAZZ NA STŘEŠE: At Eas

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 24.7.2021
Vstupné:

150 Kč, děti do 15 let zdarma

24červenec sobota 16:00

Žánr: koncertyjazzkoncerty


Z dlouholeté spolupráce Martina Jůzla a Jakuba Duši vznikla touha okořenit dvoučlennou sestavu o vokál. Krásný barevný hlas mladé zpěvačky Kateřiny Vackové byl skvělou volbou. Trio existuje jeden rok a repertoár tvoří prozatím vybrané jazzové standardy. Jak už vyplývá z názvu, sestava se věnuje spíše klidným a náladovým písním.

Kateřina Vacková pochází z východních Čech. Je studentkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Můžete ji spatřit také v kapelách Uthando, nebo Blue Igloo. Martin Jůzl pochází z Chebu. V Praze vystudoval klasickou hru na trubku na konzervatoři, ale dnes působí spíše v jazzových kapelách, např. Jazz Dock Orchestra, Bohemia After Dark Project nebo Miss Mikey May. Jakub Duša vyrůstal v hudební rodině. Jeho otec Aleš je basový kytarista. Studoval na konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením Petera Bindera a Davida Dorůžky. Spolupracoval např. s Rostislavem Frašem, Elenou Sonenshine nebo Tonyou Graves.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce JAZZ NA STŘEŠE: At Eas

Dancing House - TanÄŤĂ­cĂ­ dĹŻm hotelPraha (405 metrů)

AndÄ›l Apartmány PrahaPraha (425 metrů)

Hotel ArbesPraha (524 metrů)