Letní kino Kamínka - Modelář

Letní kino Kamínka - Modelář

Adresa:

Praha 5, Nad Kamínkou 1523

Termín: 24.6.2021

Žánr: filmdrama komedie psychologický letní kino kino pod širým nebem Praha


Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Mezi jejich klienty patří prezidentský kandidát i výtvarníci pořádající happeningy.

Drony ve filmu monitorují elektrárny, nosí luxusní kabelky na přehlídce místo modelek nebo sprejují ze vzduchu Petřínskou rozhlednu. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

23září čtvrtek 19:00

6říjen středa 19:00

21říjen čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Letní kino Kamínka -...

OlivĹŻv pivovarPraha (4.9 km)

UbytovánĂ­ SophiaPraha (5.3 km)

Hotel-Pension KamĂ˝kPraha (7.3 km)