Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky?

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky?

Termín: 19.6.2021 v 16:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdarma (nutná rezervace)

19červen sobota 16:00

Žánr: ostatní akcepandemie kultura koronavirus umění diskuze zdarma praha


Pandemie ovlivnila všechny oblasti lidské činnosti. Výrazně také zasáhla kulturní sektor a aktivity kulturních a uměleckých institucí a tvůrců. Jaké výzvy připravila pandemická situace pro oblast kulturní a umělecké produkce? Co nás čeká v budoucnu, bude-li se podobná situace opakovat? Dokážeme se na ni připravit na základě získaných zkušeností? Co budeme dělat jinak a co stejně? Jaké jsou výhledy a perspektivy prezentace umělecké tvorby a kulturní produkce ovlivněné nečekanými událostmi? 

Hosté:

Veronika Čechová – Cena Jindřicha Chalupeckého
Kristýna Gentnerová – Jeden svět
Lenka Hámošová – Uroboros festival
Lukáš Likavčan – FAMU, display: Sdružení pro výzkum a kolektivní praxi
Michal Kučerák – #Datamaze

Projekt #Datamaze a festival Uroboros připravily kulatý stůl určený organizátorům kulturních akcí s cílem sdílet zkušenosti s organizací online akcí. Společně budeme hledat odpovědi na tyto otázky: Jaké výhody a nevýhody nabízí online formáty? Jak propojovat fyzické a online akce? Jaké mají organizátoři zkušenosti s hybridními formáty? Které formáty jsou efektivní? Co nás čeká po skončení pandemie? Jak zpracovat dobrou a špatnou zkušenost?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nevstoupíš dvakrát do...

Plaza Prague HotelPraha (253 metrů)

Wellness Hotel Extol InnPraha (307 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (418 metrů)