Děti jdou s rodiči: Princova cesta

Děti jdou s rodiči: Princova cesta

Adresa:

Praha 5, Kinského zahrada 98

Termín: 11.6.2021
Vstupné:

99 Kč, děti 79 Kč

11červen pátek 21:00

Žánr: filmanimovaný rodina děti letní kino kino pod širým nebem open air Praha


DĚTI JDOU S RODIČI: PRINCOVA CESTA (r. Jean-François Laguionie, Xavier Picard, F2019, 77 min - celovečerní animovaný film s českým dabingem)

Když při jedné ze svých procházek po pobřeží objeví mladý opičák Tom bezvládného a zraněného starce, netuší, jak velké tajemství před ním leží. Prošedivělý muž je princem, který pochází z neznámého kontinentu.

Mezi ním a mladíkem se začne odvíjet překvapivé přátelství. V Tomově světě, z něhož se vytratila radost, nadšení i smysl pro dobrodružství působí pošetilý starý princ jako zjevení, které ale ne všichni vítají s nadšením. Dva přátele čeká magická cesta za poznáním, která vede skrze podivuhodné velkoměsto až do neprobádaných hlubin lesa. Film Jeana-François Laguionie a Xaviera Picarda je okouzlující poklonou imaginaci a ódou na přátelství nespoutané konvencemi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Děti jdou s rodiči:...

Chevron HotelPraha (153 metrů)

Red & Blue Design Hotel PraguePraha (213 metrů)

Hotel u Martina PrahaPraha (343 metrů)