Přejít na stránky Ticketpro.cz

Tutanchamon - Jeho hrob a poklady: Přednáška Dr. Pavel Onderka

Adresa:

Praha 7, U Výstaviště 67

Termín: 6.6.2013
Vstupné:

150 Kč

6červen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcepřednášky


Služebníci v Místě pravdy: stavitelé královských hrobek v Údolí králů Přednáška o tom, jak se stavěly hrobky egyptských panovníků v Údolí králů, a o životě řemeslníků – služebníků v Místě pravdy –, kteří byli za stavbu královských hrobek odpovědní.

Služebníci v Místě pravdy: stavitelé královských hrobek v Údolí králů

Přednáška o tom, jak se stavěly hrobky egyptských panovníků v Údolí králů, a o životě řemeslníků – služebníků v Místě pravdy –, kteří byli za stavbu královských hrobek odpovědní.

Nedaleko Údolí králů se ve skrytém zákoutí thébské nekropole nacházela starověká vesnice dnes známá pod moderním jménem Dér el-Medína. Zde po staletí žily rodiny královských řemeslníků odpovědných za stavbu hrobek panovníků Nové říše (1543–1069 př. n. l.). O této výjimečné komunitě a stavbě královských hrobek se nám do dnešních dob dochovalo nepřeberné množství pramenů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tutanchamon - Jeho hrob...

Hotel EXPOPraha (177 metrů)

Hotel OlgaPraha (281 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (446 metrů)