Středeční jģa

Středeční jģa

Adresa:

Praha 9, Chlumecká 765/6

Termín: 1.6.2021 (úterý) 31.8.2021

1čer - 31srp celý den

Žánr: sportjoga


Pokud už máte dost věčného vysedávání doma na židli a chcete si zlepšit náladu, můžete nyní vyrazit třeba do Centra Černý Most na pravidelné lekce vinyasa jógy pod taktovkou Petry Špindlerové a jejího týmu. A kdy jindy než se začátkem léta a po dlouhé době covidové potřebujeme zlepšit kondici a pohladit duši?

Lekce probíhají každou středu před západním vstupem do centra vždy od 18.30 do 19.30 a jsou zcela zdarma. Srdečně zváni jsou všichni nadšenci do jógy, ale i ti, kteří by si rádi jógu třeba i poprvé vyzkoušeli. A co s sebou? Stačí pouze vlastní podložka, negativní test na covid dle platných vládních nařízení, a hlavně úsměv na tváři! Navíc není potřeba nic rezervovat předem, dorazit můžete podle aktuálního počasí i chuti. Akci pořádá Centrum Černý Most spolu s nadací Yoga Help.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Středeční jģa

Hotel Chvalská TvrzPraha (980 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.3 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (2.4 km)