Pravidelné lekce bruslení pro děti

Pravidelné lekce bruslení pro děti

Adresa:

Praha 9, Chlumecká 765/6

Termín: 1.6.2021 (úterý) 31.8.2021

1čer - 31srp celý den

Žánr: sportpro děti


Co takhle zpestřit dětem léto a naučit je něco nového? V Centru Černý Most se mohou všichni malí sportovní nadšenci třeba naučit bruslit na pravidelných lekcích in-line bruslení s profesionálním trenérem. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky nebo i mírně zkušenější bruslaře ve věku od 5 do 12 let a konají se každé úterý od 17.30 do 18.30.

Lekce jsou zcela zdarma, stačí pouze předem rezervovat místo na eventy@centrumcernymost.cz a donést si vlastní brusle, helmu a ochranné vybavení (chrániče kolen, zápěstí a loktů). A pokud máte zamluvené místo, pak už jen stačí vaše děti doprovodit na střechu centra (3. patro nad prodejnou Decathlon), kde se lekce uskuteční. Samotné lekce pak probíhají bez přítomnosti rodičů. V případě nepříznivého počasí se bruslí na parkovišti v parkovacím domě P2. Kapacita je omezena na 10 dětí.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pravidelné lekce...

Hotel Chvalská TvrzPraha (980 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.3 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (2.4 km)