Mezinárodní den jógy

Mezinárodní den jógy

Adresa:

Praha 9, Chlumecká 765/6

Termín: 21.6.2021 v 18:00 hod. (pondělí)

21červen pondělí 18:00

Žánr: sportjoga


Blíží se oficiální začátek léta a s ním i Mezinárodní den jógy – a vy můžete být u jeho oslav! Stačí dorazit v pondělí 21. června, přesně na letní slunovrat, do Centra Černý Most na jógový maraton, kde si budete moct zacvičit oblíbený pozdrav slunci s lektory z organizace Yoga Help a to hned 108×! Číslo 108 má totiž zvláštní mystickou sílu a je symbolem nových začátků, koloběhu života a nekonečna.

Výhodou je, že se můžete kdykoliv připojit i skončit, a tak pozdravíte slunce jen tolikrát, kolik vaše tělo dovolí. Akce začne v 18.00 před západním vstupem do Centra Černý Most. Lektoři Tobias Lorenz a Petr Síla mají připravenou dynamičtější sestavu, a o jemnější provedení se zase postarají Petra Špindlerová a Daniela Šišková. Cvičit můžete přímo na místě nebo přes livestream na facebookovém profilu centra. A nebude chybět ani meditace. Tou případné zájemce provede lektorka Kateřina Černá ve 20:00 v letní zahradě. Meditace potrvá 30 min a kapacita bude omezena na 15 osob, proto je zapotřebí si ji rezervovat předem na adrese eventy@centrumcernymost.cz. Přijďte slavit, uklidnit mysl a odstartovat léto s nově načerpanou energií! Pozn.: V případě nepřízně počasí bude akce probíhat přes livestream na facebooku Centra.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní den jógy

Hotel Chvalská TvrzPraha (980 metrů)

LáznÄ› a ubytovánĂ­ U HastramanaPraha (2.3 km)

Hotel Svornost PrahaPraha (2.4 km)