Cool v plotě na Kampě

Adresa:

Praha 1, Hluboká nad Vltavou, Nad parkovištěm 969

Termín: 19.6.2021

19červen sobota 14:00

Žánr: festivalhudbakoncerty


Na 4 scénách v parku bude vystupovat celá řada sólových umělců. Zažijte s námi Coolturní restart. Esencí radosti, lásky a dobré zábavy vás provedou: Amelie Siba (vítězka loňské Ceny Apollo za své album Dye My Hair), zazní akordeon, ukulele a kytara písničkářského barda Mirka Kemela, dlouholetá členka Spiritual kvintetu Irena Budweiserová, Develooper – zábavný a unikátní projekt Petra Wajsara (Skety) připravený na míru pro náš Cool, běloruský Aliaksandr Yasinski se svou originální autorskou tvorbou na bayan akordeon a řada dalších.

Přínášíme vám hudební festival jako na dlani. Přijďte podpořit umělce, kteří za to rozhodně stojí. Doprovodný program podpoří ještě busking, literární čtení Adély Knapové i exotické food street speciality londýnského kuchaře Stana Brousila či projekt Coolkydz. Buďtě i vy jedním z coolů na Kampě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cool v plotě na Kampě

Hotel KampaPraha (150 metrů)

Pawlansky ApartmányPraha (257 metrů)

Smetana HotelPraha (450 metrů)