Jak se jazyky učí profesionálové | Webinář

Jak se jazyky učí profesionálové | Webinář

Adresa:

LIVE stream

Termín: 15.6.2021

15červen úterý 19:00

Žánr: ostatní akceknihy


Nevíte, jak si do hlavy vštěpit komplikovaná gramatická pravidla a cizí slovíčka jsou pro vás španělskou vesnicí? Zasekli jste se ve studiu jazyků na mrtvém bodu, máte pocit, že na cizí jazyky zkrátka nemáte hlavu anebo patříte k takzvaným notorickým začátečníkům? Brání vám neznalost jazyka navštěvovat vysněné destinace a snahu pomoct vám dosáhnout určitý progres vzdala už i sovička z Duolinga? Inspirujte se těmi, co zdolali už několik jazyků, a poznejte metody, jimiž se učí jazyky odborníci! Lektor a zakladatel Školy paměti, Jakub Pok, nám ve své online přednášce přiblíží účinné techniky, jež jsou vhodným pomocníkem na zefektivnění studia jazyků, a ukáže, jak si jazyky osvojit ve vlastní režii bez kurzů, škol a zbytečného biflování. 
 
Jakub Pok 
je lektor a zakladatel Školy paměti, kde vyučuje i zrychlené učení se cizích jazyků. Tréninkem paměti se zabývá přes 20 let. S pomocí paměťových technik je schopný si zapamatovat 52 kanastových karet v přesném pořadí za méně jak 2 minuty nebo 25 telefonních čísel do 5 minut. Tyto schopnosti posunuje účastníkům firemních školení a kurzů, kteří jeho projev často označují jako strhující, zábavný a velmi poučný. Pravidelně publikuje články o tréninku paměti a s možnostmi, jak efektivně trénovat svou paměť seznamuje veřejnost v České republice i na Slovensku. Byl hostem v televizních relacích Show Jana Krause, Zázraky přírody či Nejchytřejší Čech a také v rozhlasových relacích, jako je například Host Radiožurnálu. Je autorem knihy Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, kterou vydalo vydavatelství Grada.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce