Přejít na stránky Ticketpro.cz

Gospel Limitid - Křest CD

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 19.6.2013

19červen čtvrtek 01:00

Žánr: rockfestivaljazzblues


Gospel Limited pravidelně koncertují v předních pražských klubech (Jazz Dock, Rock Café, Futurum) a čas od času zavítají i na festivalová pódia (Boskovice, Blues Alive) a v roce 2012 také absolvovali společné mini-turné s renomovaným polským sborem Gospel Joy.

Gospel Limited – pražský sbor moderního gospelu, který už 6 let přináší do Čech hudbu, která spojuje emotivní hudbu z amerických černošských kostelů s moderními styly jako je R’n’B, funky, nebo soul, pokřtí své první album „No Other Choice“. Kmotrou alba a speciálním hostem večera bude zpěvačka Tonya Graves. Gospel Limited se kromě hlasů zpěváků a zpěvaček z ČR, Slovenska, USA, Kanady a dokonce i Bolívie opírají také o sehranou kapelu složenou z předních muzikantů současné hudební scény: Jan Andr – piano (Boris Carloff, Support Lesbiens), Oliver Lipenský – bicí (Tonya Graves band), Matěj Havlíček – baskytara (Fast Food Orchestra), Ondřej Malina – kytara (Benjammin’), Víťa Halška – perkuse (David Koller band).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Gospel Limitid - Křest...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (699 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (850 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (678 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (467 m)